ΝΗΣΟΣ ΛΕΣΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΕΩΠΑΡΚΟ UNESCO | Έκδοση 2021
50,00 €
Κάντε κλικ στο «Προσθήκη στο καλάθι» για κάθε εισιτήριο που επιθυμείτε.
Κωδικός
Άμεσα Διαθέσιμο
Περιγραφή

Το λεύκωμα «ΝΗΣΟΣ ΛΕΣΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΕΩΠΑΡΚΟ UNESCO» είναι μια πολυτελής έκδοση 200 σελίδων 25x28 εκ. στην ελληνική και αγγλική γλώσσα (μετάφραση Geoffrey Cox), με 205 εντυπωσιακές φωτογραφίες του Δημήτρη Ταλιάνη και κείμενα του Καθηγητή Νίκου Ζούρου, Διευθυντή του Μουσείου Φυσικής Ιστορίας Απολιθωμένου Δάσους Λέσβου και του συγγραφέα Πάνου Θεοδωρίδη. Πρόκειται για μια έκδοση άριστης ποιότητας, όπου έχουν χρησιμοποιηθεί οι πλέον προηγμένες τεχνικές εκτύπωσης, με ιδιαίτερη προσοχή και επιμέλεια.

Περιγραφή